Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ez az angol szöveg helyes?

Ez az angol szöveg helyes?

Figyelt kérdés

Hibás volt a játék, amit vettem, ezért küldtem hibajelzést a cégnek és angolul írtak nekem. A tartalmát meg tudtam fejteni fordítóval, de nem vagyok jó angolból. Megtudnátok mondani, hogy ez a szöveg helyes e?


Hi,

Im buy the toy becouse is injured. Please give me something toy this is no injured. I money it or not? Thanks your email.



2012. nov. 5. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jézusom ez így egy tragédia. Írd le inkább magyarul mit akarsz mondani nekik...
2012. nov. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Aztán azt fordítsa le valaki inkább.
2012. nov. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szia,

A játék, amit vettem rossz. Légy szíves küldjetek egy olyat, ami jó. Kell fizetnem érte? Köszönöm a válaszod.

2012. nov. 5. 20:59
 4/11 anonim ***** válasza:
Röviden: nem. Hosszabban: nagyon nem.
2012. nov. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Hűha! Ez így nagyon értelmetlen... a google fordítót akkor ajánlom csak, ha egy-egy szót akarsz megnézni. De a mondat szerkezeteket katasztrofálisan adja ki.
2012. nov. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hi there!

I've bought a game (pontos neve, kiadás stb), but the disc is damaged and I cannot install it on my pc, so I'd like to enquire about how can we solve this problem. Can you send me a brand new disc or can I get my money back? Thank your answer in advance.


xy


persze ez sem tökéletes, de ezt valszeg megértik.

2012. nov. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. nov. 5. 21:17
 8/11 anonim ***** válasza:
de amúgy milyen játék? pc? vagy igazi? nem mindegy... én egyből pcre gondoltam, szal lehet át kell fogalmazni..
2012. nov. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
számítógépes játék
2012. nov. 5. 21:29
 10/11 anonim ***** válasza:

Hi,

I bought a game but, when I received, it was damaged. Can you remedy my problem. Can you replace my game? Or can you pay my money back, please?

Thank you for your time.

Regards,

XX

2012. nov. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!