Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogyan tudok idegennyelvű...

Hogyan tudok idegennyelvű könyvekhez hozzájutni?

Figyelt kérdés
A hazai könyvkereskedelmek idegen nyelvű könyvkínálatával nem vagyok elégedett, de nem tudom, hogyan tudnék másképpen hozzájuk jutni. Van valaki, aki jártas a témában? előre is köszönöm a válaszokat!

2012. nov. 11. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Esetleg még ez:

[link]

2012. nov. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem kindle-m van, és az amazonról szoktam vásárolni angolul e-könyveket. Ott azért elég széles a választék.

Nem feltétlenül kell hozzá kindle, lehet számítógépről is olvasni őket, ha megvetted, csak az sokaknak (nekem is) eléggé fárasztja a szemét.


Más nyelveket nem nagyon néztem, de gondolom azokból is érdemes lehet a nemzetközi e-könyv kínálatot nézegetni.

2012. nov. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! sokat segítettetek :)
2012. nov. 11. 15:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem vicc, láttam már angol használtruhás boltokban (na, nem mindenhol - itt-ott) kis polcot, tele mindenféle angol nyelvű könyvvel, persze azok is mind másodkézből. :D


Vagy itt van ez:

[link]

Budapest, Semmelweis u. 14. (az ELTE Questura irodájával szemben / a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem épülete mellett)

Érdemes betérni, nézelődni, válogatni. :)

2012. nov. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!