Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hány nyelven beszéltek?

Hány nyelven beszéltek?

Figyelt kérdés

2013. febr. 18. 22:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

magyar, orosz, angol

40/N

2013. febr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

1, magyarul csak. Oroszul tanultam de ma már semmit nem tudok..

39/N

2013. febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Magyarul illetve kicsit horvátul és németül. Kb. annyira hogyha kiraknának Zágrábba vagy Berlinbe akkor túlélném
2013. febr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

perfectul magyarul és angolul

alapfok német és elf (tolkien féle tengwar xD) :D

2013. febr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Magyarul természetesen, angolt 8. éve tanulok, már nagyon jól megy, csak a szókincsemet kell még bővíteni és a kiejtést gyakorolni. A beszédet tökéletesen megértem, csak én nem tueom még igazán jól használni a nyelvet. 1,5 éve tanulok franciát, nagyon alapszinten tartok még, bár mostanában kezdek feljönni, de csak kínkeservesen tudnám megértetni magamat egy francia anyanyelvűvel.

Valamint koreaiul tudok pár szót, kifejezést, és hobbiból nyáron szeretném feleszteni a tudásomat, megtanulni írni, beszélni koreaiul. :)

16L

2013. febr. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Különböző szinten, de azok a nyelvek, amin ténylegesen el tudnék beszélgetni, az 4:


magyar, angol, német, japán

2013. febr. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
15 éves vagyok és 5 nyelven beszélek talán erre vagyok a legbüszkébb :) Magyar, Angol, Holland, Német és Francia
2013. febr. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 zabmester ***** válasza:

Magyarul, mivel az anyanyelvem.

Angolul középszinten, bár elég sokat felejtettem, de pár nap használat után visszajön a korábbi tudásom.

Olaszul ha nagyon kell, meg tudom értetni magam, és megértem, amit nekem mondanak.

Illetve most tanulok oroszul.

2013. febr. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
csak magyarul tudok
2013. febr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

magyar az anyanyelvem.

Angolul nagyon jól tudok (nem dicsekvés, büszke vagyok rá nagyon)

Németül 3. éve tanulok, viszont nem igazán törődök vele. Meg tudnám magam értetni, de nem kockáztatnék inkább.

Hobbiból itthon is tanulok.

2013. febr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!