Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy fordítanátok németül az...

Hogy fordítanátok németül az alábbi szöveget? Próbáltam online fordítással, de az sajnos nem tudja pontosan lefordítani.

Figyelt kérdés

,,Könnyű kijönni velem.Általában mindenkivel meg tudom magam értetni.Szeretek segíteni másoknak és úgy gondolom,hogy mindíg betartom az ígéretem és kiállok a saját és mások igazáért.Kedvenc időtöltésem a ruhatervezés és mindennél jobban szeretek beszélgetni a legjobb barátaimmal egy kávé mellett."


előre is köszönöm!


2009. szept. 13. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit mir kann man gut Kirschen essen. Meistens kann ich mich gut verständigen. Ich helfe gerne anderen und ich halte meine Versprechen immer ein und stehe sowohl für mein Recht, als auch für das Recht der anderen ein. Mein liebster Zeitvertreib ist Kleiderdesign und ich liebe es über alles mich mit meinen Freunden bei einer Tasse Kaffee zu unterhalten.
2009. szept. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
számlát hova küldhetem? :D
2009. szept. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,sokat segítettél!számlát küldhetsz ,de nem adom fel :D
2009. szept. 15. 15:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Könnyű velem kijönni

Mit mir kommt man gut aus

2017. febr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!