Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mondanátok nekem Litván-magyar...

Mondanátok nekem Litván-magyar, vagy esetleg Litván-angol könyvet?

Figyelt kérdés
Nem éppen tankönyvre gondolok és nem is útikönyvre. Olyat keresek, amelyben gyakorta használt kifejezések, szavak, mondatok, számok, napok, hónapok, évszakok, stb. találhatók. Tehát amolyan kis kézikönyv. Én sajnos nem találtam semmilyet, viszont olaszból volt ilyenem, tehát nem mondok hülyeséget.

2013. márc. 10. 22:12
 1/5 webnyelv ***** válasza:
Én csak valami Latviesu valoda című litván nyelvkönyvet láttam régebben könyvesboltokban. Másról nem tudok. De ha nagyon szükség lenne pl. a számok, napok, hónapok, évszakok nevére, összeszedhetjük ezeket. (Bár gondolom, nem ez kell...)
2014. jan. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi! De, pont az alapokra lenne nekem szükségem.
2014. jan. 16. 22:22
 3/5 webnyelv ***** válasza:

Itt fent vannak a hét napjai litvánul is, kicsit le kell görgetni az egyéb nyelvekhez:

[link]


A könyvre rosszul emlékeztem, bocsánat. Lett nyelvkönyv, amire gondoltam, nem litván.


Ez még segíthet valamit:

[link]

2014. jan. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Bojtár Endre: Kevés szóval litvánul. Pár ezerért elég sok helyen beszerezhető
2014. máj. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

ezen kívül:

debeselis.net illetve Lituanian Out Loud webldalak

2014. máj. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!