Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy zajlik egy emelt szintű...

Hogy zajlik egy emelt szintű szóbeli angol érettségi?

Figyelt kérdés
Aki már túl van rajta, az kérem, írja le, a konkrét feladatokkal is, amik neki voltak! :)

2013. ápr. 6. 15:27
 1/2 hunbula ***** válasza:
100%
Fúh, két év távlatából, Először húztam egy témát, "hitchhiking", arról kellett beszélni, aztán volt egy állítás a white liesról, pontosan már nem emlékszem mi, lényeg hogy meg kellett vitatni a vizsgáztatóval, hogy mi a véleményem erről. Utána volt egy kép egyenruhás iskolás lányokról, le kellett írni a képet meg elmondani hogy szerintem jó lenne-e, ha lenne egyenruha. Lehet, hogy nem jól emlékszem, kicsit izgultam. És egy pontot levontak szlengértXD Lehet azóta változott a rendszer, nem tudom.
2013. ápr. 7. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

nálam az első része a feladatnak a working hours volt, rögtön kérdezgettek, nem magamtól kellett elkezdnem, kérdezték a flexible work-öt, meg a part-time job-ot, meg a szüleim egy hetét

a vita az az volt, h a turistáknak nincs esélyük megismerni az országot ahova mennek

a 3.rész, ott volt 6 kép üdvözlőkártyákról és azokról kellett beszélni, hogy miért fontosak az ünnepek


az elején meg olyan sokat kérdeztek, iskoláról meg az osztályról, már azt hittem, hogy az a vizsga része, és 5 perc után mondta, hogy akkor kezdjük a vizsgát.

2013. jún. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!