Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki lefordítaná nekem ezt...

Valaki lefordítaná nekem ezt a rövid angol szöveget?

Figyelt kérdés
There was a child went fourth every day, and the first object that he looked upon, that object he became, and that object became part of him for the day or a certain part of the day, or for many years or stretching cycles of years.

2013. máj. 5. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy gyermek, aki negyedik lett minden nap {ez nem tudom igazából, mit rejt...}, és az első dolog amire felfigyelt, azzá vált. És az a dolog az ő részévé vált arra a napra, vagy a nap egy részére, vagy sok évre, vagy hosszú-hosszú évekre.


Az a gond az ilyen idézetekkel, hogy nehéz a nyelvtana. :D

2013. máj. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hunbula ***** válasza:
100%

Az went forth. Klasszikusokat csak pontosan. Tehát...


Volt egy gyermek, aki mindennap kijárogatott, és az első tárgy amelyre nézett, ő azon tárggyá vált, és az a tárgy az ő részévé lett arra a napra, vagy a nap egy bizonyos részére, vagy sok évre, vagy hosszúra nyúló évek sorozatára.

2013. máj. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!