Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Melyik a 3 legnehezebb nyelv?...

Melyik a 3 legnehezebb nyelv? Valaki fejtse ezt ki bővebben légyszíves, hogy miért éppen azok?! Nagyon érdekelne és fontos!

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

eszerint a 2. helyen vagyunk :)

2009. okt. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kifejtem: ilyen nem létezik!


na mindezzel együtt a távol-keleti nyelvekre szokták mondani itt az úgynevezett nyugatiak, hog yiszonyú nehezek, teljesen más alapokon nyugszanak (thai, lao ..stb), de itt pl europai kultúrkörben én kiakadok, amikoir azon veszekednek, hogy az olasz vagy a spanyol, mert mindegyiknek megvan a maga kis "lökete", szal egyszerűen ilyen sorrendet felállítani lehetetlen.

2009. okt. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek!
2009. okt. 14. 22:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Érdekes ez a lista, szerintem a francia nehezebb mint a német :)mdjuk egymás mellett is vannak , az angol az meg tuti jo helyen van ott az tényleg könnyü :)


az is érdekes hogy a spanyol a legkönnyebben megtanulható nyelv , vajon tényleg igy van?


Bolgárul pedig tudok kb 5 szót, azért ezt az 5öt kb mert ezeket még kitudtam ejteni és megjegyezni de a többit amit magyaráztak azt sztem kb kimondani nem lehet , szval nem tudom miért irja viszonylag egyszerüen megtanulhatónak . Namind1 :) lehet csak én vagyok ezzel igy mdjuk nem áll szándékomban bolgárul tanulni:)

2009. okt. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a kínai könnyebb, mint a német??? akkor én nagyon ügyes vagyok :)
2009. okt. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a bolgár sokkal könnyebb mint a német? tudtam, hogy bolgároznom kellett volna a német helyett:D
2009. okt. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én utálom a bolgárt is és a németet is..xD de azért köszönöm a válaszokat! :)
2009. okt. 15. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!