Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mondanátok nekem francia...

Mondanátok nekem francia káromkodásokat? Kellene majd mellé a magyar jelentésük is Köszönöm előre is!

Figyelt kérdés
2013. aug. 15. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fils de put

Az angol son of a bitch megfeleloje, amit a magyarok kicsit forditva "k***a anyad"nak hasznalnak... szo szerint a kurafi a jo szo:D

Ebbol kovetkezik, hogy a putain az a k***a

Stupid a hulye.. csak nem "sztyupid"nak mondjak, ahogy az angolok, hanem "sztüpid"nek:)

2013. aug. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Írtam vagy tizet, de fennakadtak a "trágárságszűrőn"...

Pedig a csúnya magyar szavak közé még pontokat is tettem, de hiába!

Most aztán majd ellenőrzik a többi hozzászólásomat is, bár én legtöbbször csak a francia fordításokban segítek...

Kár pedig, mert a franciák jócskán felvehetik a versenyt a magyarokkal, ha a káromkodások széles skálájáról van szó...

2013. aug. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

fils de pute helyesen

bordel de merde ...

merde

putain de ......

va te faire foutre

va te faire enculer

tu me fais chier, fait chier

t'es chiant/e , c'est chiant

espèce de con, gros con / grosse conne

quel/le connard/connasse

nique ta mère

Je t'encule

Je t'emmerde

Casse-toi

enculé

foutu

merdeux

suce ma bite/teub

pute, salope, pétasse


a cenzura miatt, keresd ki magyarul vagy beirod a kifejezes/szo melle hogy translation es valoszinusitem, hogy kidobja majd angolul

2013. aug. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Van egy jó könyv: Vigyázz, francia! a címe. Vannak benne káromkodások is, meg még sok hasznos hétköznapi téma.


[link]

2013. aug. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!