Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Teljesen nulláról hogyan...

Teljesen nulláról hogyan (hol) tudok angolból eljutni középfokú szintre? Aránylag emberi áron.

Figyelt kérdés
Néztem a Katedrát, de ott ki kellene fizetnem kb. 4 tanfolyamot egymás után (120-130.000 Ft), hogy meglegyen az a szint. Nekem ez horribilis.
2009. nov. 7. 02:03
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Angliában. Nincs is jobb nyelvtanulási lehetőség, mint az adott nyelvet használó országban.
2009. nov. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem középsuli 9.-12 ig 0-nál kicsit jobb szintről felsőfok van..szóval ez ingyen volt:D

de tényleg vagy a tanfolyam vagy anglia...anglia lehet drágább viszont szerintem hasznossabb

2009. nov. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én magántanárhoz járok. Heti rendszerességgel.
2009. nov. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én idáig 6 évig tanultam az angolt heti 4órában,tavaly meg lett volna az alapfokúm,de lusta voltam letenni:)

most heti 10 órában tanulom az angolt,ha minden igaz 5 teljes évig,mire végzek a középsulival,meg lesz a felsőfokúm:)

és ez teljesen ingyen van

2009. nov. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 cynic ***** válasza:
100%
Középsuliban, első évben tettem le a középfokút, mire végzős leszek, valszeg' meglesz a felső is. Igazság szerint én ilyen-olyan számítógépes játékokból, dalszövegekből és filmekből tanultam meg angolul, szerintem ez a legjobb tanulási módszer, ha a nyelvtani alapok megvannak.
2009. nov. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!