Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Fontos! Miről beszélnek a...

Fontos! Miről beszélnek a videó elején?

Figyelt kérdés

Szóval arra lennék kíváncsi, hogy a basszusgitáros és az énekes között milyen beszélgetés folyik a videó elején. Tudok angolul, csak nem tudom kivenni, miről beszélnek.

Aki tud, segítsen! Köszönöm!

http://www.youtube.com/watch?v=INDf4HDfOJw



#angol #black light burns #miről beszélnek
2013. okt. 5. 11:39
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Igen, arra. :D Nem tudtam pontosan mióta játsszák, a Woodstockhoz viszonyítva mondtam több mint tizet, de azt tudom, hogy már előtte is játszották.

De reméltem amúgy, hogy valami teljesen újat kapunk, de annyira kiszámítható volt, hogy a Thieves lesz. :D

2013. nov. 4. 23:42
 12/27 anonim válasza:
Hallod-e, remélem az album ordibálózós rappes metál lesz. Tuti vétel lesz. Jó lenne az is ha a kiadó nem erőltetne rá semmiféle fost.Lil Wayne-t sem gondolom hogy Wes ötlete volt hogy csináljanak vele egy közös dalt. 2 percig jó a dal utána low f0s,Bridgetől pedig újra király. Ja, és az új albumon semmiféle vendégszereplő se legyen. (Gold Cobra)
2013. nov. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
Ui.lil wayne rengeteg álmatlan éjszakát töltött a szöveg megirásával...
2013. nov. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:

Wesley mondta:

"Nagyon élő és valahogy vad jellege van a daloknak."

"Azt hiszem, hogy egy kicsit több játékosság, több merészség jellemzi, kicsit kevesebb a pop, a megszerkesztett dolog a dalokban. Nem akarom azt mondani, hogy fiatalosabb, de egy kicsit lazább, zenei szempontból. Olyan nemtörődöm jellegű lesz, nem agyaltuk túl, hogy mit is csinálunk."

2013. nov. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Olvastam olyat, hogy elvileg olyasmi lesz, tehát ilyen 3$BY-t idéző stílus, mint a Thieves. De a Ready 2 Go és a Lightz kissé eltér ettől. A Lightz nem is biztos, hogy rákerül, ki sincs adva hivatalosan.

Szerinted a TUTP2-t belevonják ebbe az albumba, vagy végleg el van felejtve?

2013. nov. 6. 16:44
 16/27 A kérdező kommentje:
Amúgy Lil Wayne-nek én sem örültem, finoman szólva nem kedvelem... Azon röhögtem, hogy az árcédulát rajtahagyta a sapkáján. De addig jó, míg több számban nem lesz benne :)
2013. nov. 6. 19:51
 17/27 anonim válasza:
Lights az egy rakás sz*r .. Amikor meghallottam elsem hittem hogy ez Limp Bizkit. Fos kiadó ezt is rájuk erőltette. Tutp2 remélem külön megjelenik.
2013. nov. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
Azt olvastam hogy a Tutp2 nem fog megjelenni. Amúgy Lil Wayne-t meg az összes populáris szart és az elektronikus zenét utálom. Én csak metált hallgatok.
2013. nov. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Én kissé kiakadtam, mikor először hallottam, hogy ne már, ők is megváltoznak? De szerencsére nem. És azóta amúgy őszintén bevallom meg is tetszett az a szám, de nagyon nem Bizkites.


Nekem hibrid zenei ízlésem van.:D Mindent azért nem fogadok be, főleg ilyen lilvéjn és társait, az ilyen viva tv színvonalat nem tudom komolyan venni. Pedig réges-régen azon is mentek jók.

Néhány elektronikusat is szeretek, olyanokat, mint pl a Combichrist. http://www.youtube.com/watch?v=3z-xdM0-540 Itt 4:50-nél számodra is ismerős ember mászik ki az ágy alól. :D

2013. nov. 7. 18:50
 20/27 A kérdező kommentje:
Amúgy kár a TUTP2-ért, jó lett volna.
2013. nov. 7. 18:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!