Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Fontos! Miről beszélnek a...

Fontos! Miről beszélnek a videó elején?

Figyelt kérdés

Szóval arra lennék kíváncsi, hogy a basszusgitáros és az énekes között milyen beszélgetés folyik a videó elején. Tudok angolul, csak nem tudom kivenni, miről beszélnek.

Aki tud, segítsen! Köszönöm!

http://www.youtube.com/watch?v=INDf4HDfOJw



#angol #black light burns #miről beszélnek
2013. okt. 5. 11:39
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
Combichrist, na az.. huhh.. :D Június elején ismertem meg őket. Elején néztem hogy Wes Borland? Utána jutott eszembe hogy pár koncerten tolta velük.Le is töltöttem a lemezeiket. Making Monsters a legjobb szerintem.
2013. nov. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
Nincs valami jobb elérhetőséged? Jó lenne LB fanokkal beszélni :) Steam esetleg?
2013. nov. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:

Szerencsére ők nem változnak meg mint a Linkin Park..

Annak a most megjelent Light that never comes dala valami olyan fos,hogy az hihetetlen.. hogy lehet egyáltalán még rajongújuk?Fieldy? Korn fan vagy?

2013. nov. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Én még nem hallgattam meg az összes albumukat. Egyelőre.:D

Steamem nincs :/

Szeretem a Linkin Parkot, na de ez a Light That szerintem is egy nagy szar lett, az egész remixalbumot meg se mertem hallgatni, de belehallgattam. De most majd a turnéjukon előadják a Hybrid Theory-t teljes egészében és visszatérnek a gitárokhoz.:)

2013. nov. 8. 17:49
 25/27 A kérdező kommentje:
Ja és igen, szoktam Kornt is hallgatni, onnan a Fieldy név :D
2013. nov. 8. 17:49
 26/27 A kérdező kommentje:
De ha kell valami elérhetőség, pl skype meg ilyenek, akkor írj privátot :D
2013. nov. 8. 17:53
 27/27 A kérdező kommentje:

". De most majd a turnéjukon előadják a Hybrid Theory-t teljes egészében és visszatérnek a gitárokhoz.:)"

Legalábbis arra a kis időre, azután meg ki tudja mi lesz

2013. nov. 8. 19:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!