Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Az orosz nyelv ismerete ma...

Az orosz nyelv ismerete ma Magyarországon mennyire hasznos?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hozzásegíthet jó álláshoz? Mert amiket neten látok álláshirdetést, azokhoz nem igazán kell orosz.

2013. nov. 24. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Ez 99%-ban attol fugg, hogy milyen szakteruleten akarsz dolgozni, milyen vegzettseged van/lesz. Pl terminologuskent iszonyat jo dolgod lenne, vagy ha van bolcseszvenad, akkor muforditokent; az orosz szakforditas meg nagyon halas es megfizetett szakma a mai napig Mo-n.
2013. nov. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
pénzügyi-számviteli területen végzek lassan sulival
2013. nov. 24. 10:41
 3/4 anonim ***** válasza:
22%
akkor semmi. oroszokkal uzleteljen az, akinek sok felesleges penze van, es nem gond, ha fel evvel kesobb fizetnek az elvegzett meloert (ha fizetnek egyaltalan)...
2013. nov. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vörösnefelejcs ***** válasza:
40%

Az utolsó hozzászólás kiegészítéseként: én fordítottam orosz-magyar kereskedelemben, a magyarok tolták el minden egyes alkalommal (3-szor), amíg én ott voltam. Már nekem égett a bőr a képemről... szóval van mindenféle.

Amíg az orosz piacért mindenki verekszik, addig nem kéne a magyaroknak a szokásos idióta előítéleteik mentén viselkedni, mert így állandóan csak vesztünk.

2013. nov. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!