Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki le tudja nekem értelmes...

Valaki le tudja nekem értelmesen fordítani? Mert amit neten fordít az hülyeség! Az angol szöveg lent! Fontös lenne!

Figyelt kérdés

Date:11th December, 2009.


Attn:Winner,


This is to acknowledge the receipt of your mail.We would like to outline herein the Terms and Conditions of claiming your winning.


Your claim processing requires the following:


1,You are to provide us as soon as possible a valid Identification document proving you have attained the eligible age of 16 years and above.


2,Upon certification that you are eligible,your form will be processed.The form should be properly filled because it will be screened of discrepancy.


3,A file will be opened for you by the Legal Department upon certification that the informations provided in your duly filled form are true and correct.


4,You are to fill out the attached (CLAIM PROCESSING FORM) to enable us commence the processing of your winning prize and return the form by fax or as e-mail attachment to this office.


Note:Do note that your prize winnings must be Notarized at the Court of Justice here in the Netherlands as Non-Resident before the subsequent transfer of your prize.


Congratulation in advance!


Yours in service


Dr.Larry Hans,

Foreign Service Manager.


2009. dec. 11. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyertél - nehogy elhidd! :)

De ha gondold, nyugodtan megadhatot a számlaszámodat az összes jelszavaddal és pinkódoddal együtt, de lehet, hogy a nyeremény eljuttatásának ügyintézésért egy kis előleggel be kell szállnod, de gondolom, nem gond:)

2009. dec. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

megprobalom:)

Nyertes vagy!

Leirja hogy mi is kell ahhoz hogy atvedd a nyeremenyed:

1.Amilyen gyorsan csak tudod igazolnod kell(hivatalos okmannyal) hogy 16eves v.annal idosebb vagy

2.Az engedely amire jogosult vagy,kerelmed folyamatban van.A kerelmed kozvetlenul ki van mar toltve azert mert ez lesz a kulonbozoseg ellenzoje.(ez a mondat nem fontos!de nehez leforditani)

3.A te aktadat neked csak az Igazsagugyi szervek nyitjak ki miutan bebizonyitottad hiteles adatokkal magadat es ami a kerelem papiron van igaz es valos.

4.neked kell kitolteni az ide kapcsolt (kerelmezo papirt)es elfexezni nekik az irodaba(office).

Figyelmeztetes:informalva lesz az igazsagugyi birosag itt hollandiaban a nyeremenyedrol mivel nem vagy allando lakos,mielott a nyeremenyt atutaljak.

Bocsi,hogy nem tokeletes,de ez a lenyeg szerintem:)

2009. dec. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen a segítséget! így legalább jobban értem hogy mi bajuk van:D köszi
2009. dec. 12. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!