Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » FRANCIA - A2 szinten vagyok...

FRANCIA - A2 szinten vagyok valahol es francia szovegfurdot szeretnek a fulemnek, szememnek. (szovegertesem=0) Mit javasoltok? Szivesen vennek KONKRET JAVASLATOKAT!

Figyelt kérdés
Esetleg olyan filmcimet, amelyben lasabban beszelnek, kezdetnek konnyebben ertheto. Szivesen olvasnek vmi egyszerubbet is.....

#film #könyv #nyelvtanulás #francia #konnyen ertheto #kezdo szint
2014. márc. 28. 16:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha rosszul érted a francia szöveget, semmiképpen ne filmekkel kezdd a tanulást. Legjobbak az egyszerű nyelvezetű hetilapok olvasása, az u.n. "peuple" szemetek, mint a Voici, a Closer, a Nouvelle detective, a Sélection Reader's Digest és hasonlók.

Ezeket lassan és tagolva olvasd, mintha hangosan mondanád a szöveget. Ha valamit nem értesz, elő a szótárt, de semmiképpen nem a Google fordítót, hanem a régi jó papírból valót.

Olyan francia filmeket egyébként, ahol direkt lassan beszélnek, nem fogsz találni, hacsak nem olyasmit, ami kimondottan nyelvtanuláshoz készült. Ilyeneket viszont én nem ismerek.

Ezekkel a nyelvtani készséged is automatikusan javulni fog, hiszen írásban látod a szavakat.

2014. márc. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!