Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ha megtanulom a 3000 angol...

Ha megtanulom a 3000 angol szót akkor tudni fogok angolul?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Itt egy lista: [link]


Ha tudom a nyelvtani szabályokat és ezt a 3000 szót akkor már normálisan tudni fogok angolul?

Valami olyat hallottam, hogy az bőven elég hozzá.



#angol #3000 szó
2014. ápr. 18. 01:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Így bemagolni nem lehet az angolt, ez inkább ragad. Keresd meg a szavak közötti összefüggéseket és úgy eljutsz egy idő után egy olyan szintre, hogy már magadtól ki tudod találni a szavak jelentését. Én nagyon jól tudok angolul, de nem vagyok megelégedve a tudásommal, mindig van egy fokkal feljebb :)
2014. ápr. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az túlzás, hogy tudni fogsz. Akkor fogsz tudni, ha érted is a szavakat és tudod őket használni.

De azt jól látod, hogy szavak nélkül nincs nyelv.

2014. ápr. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ilyen szogyujtemeny nincs nemetul ? :D marmint nemet szavakkal ?
2014. ápr. 18. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hugó 14 válasza:
Hát szerintem nem elég enyit megtanulni, attól mert tudsz 300 szót még nem fogsz tudni rendesen beszélni.
2014. ápr. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én egyébként tanulgattam ezeket a szavakat még múltévben.

Sokat segített, ha olvastam valami angolt. (igaz így is nehezen értem még amit oda írtak, de már azért jobban)

Kb. még 1000 amit nem egészen tudok belőle, azokat még megtanulom. Amúgy azt mondták ebből állítják össze a nyelvvizsgát. Még a felsőt is.


3# Keres rá a gogolen: [link]

Én ezt találtam, elsőre.

2014. ápr. 18. 10:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Ismerned kell még a helyes szórendet. :)
2014. ápr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kellemetlen meglepetésben lesz részed, ha ezzel a 3000 szóval mész el felsőfokú nyelvvizsgára.
2014. ápr. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!