Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Német - Mit jelent ez magyarul...

Német - Mit jelent ez magyarul? Nem egészen értem mit akar ezzel mondani.

Figyelt kérdés
Esc hin oder her. Ich bin seit heute im Club der 29". Ob Deutschland so viele Punkte bekommen wird?
2014. máj. 11. 10:40
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ja és még ez:

29" zoll! Jetzt denk mal weiter!

2014. máj. 11. 10:41
 2/12 anonim ***** válasza:

Esc ide vagy oda. Mától a 29"-os klub tagja vagyok. Hogy Németországban elég sok pontot kap?


29" zoll! Jetzt denk mal weiter!


29"zoll! Gondolj bele.

2014. máj. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Najó arra már rájöttem, hogy 29 éves lett ma elvileg, ezért írta, hogy mától a 29esek klubjához tartozik. De mi értelme annak, hogy "Hogy Németországban elég sok pontot kap?"?
2014. máj. 11. 11:06
 4/12 anonim ***** válasza:
Ilyen szövegtöredékekből nem lehet többet kihozni!
2014. máj. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De hát nincs szövegkörnyezet, ennyit írt ki fb-re az illető. Ahogy elnézem a németek értik, mert kommentelgetnek rá de én nagyon nem értem hogy mi van.
2014. máj. 11. 12:02
 6/12 anonim ***** válasza:

Az utolsó mondat úgy helyes, hogy: Vajon Németország ilyen sok pontot fog kapni? (A várható pontszámot egy másik ország pontjaihoz hasonlítja valaki.)


A három mondatnak nincsen semmi köze egymáshoz. (Esc hin oder her. Ich bin seit heute im Club der 29". Ob Deutschland so viele Punkte bekommen wird?)

2014. máj. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi! De valami köze csak kell hogy legyen. Ez egy darab bejegyzés fb-n, ennyiből áll és kész. valahogy minden német érti meg egy csomó kommentet írtak, de nem igazán jöttem rá, mi akar ez lenni. És aki kiírta az egy normális híresebb ember, aki nem szokott hülyeségeket írogatni.
2014. máj. 16. 22:50
 8/12 anonim ***** válasza:

Az Esc jelentheti például az Eurovision Song Contest-t, így már össze lehetne kapcsolni az első és utolsó mondatot. A problémát a középső mondat okozza. A Club 29 több mint egyszer szerepel, a www.google.de-ben.

Lehet pl. alkoholbetegek és drogosok számára létesített egyesület:

[link]

de lehet egy zenés klub, zenepark vagy disco, vagy egyéb klub is. Másold ki a facebookról a teljes szöveget, plusz még azt, hogy ki írta (mondta) a következő mondatokat. (Én nem vagyok regisztrálva az fb-n.)Akkor talán többet ki lehetne deríteni.

2014. máj. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi, de végülis annyira nem lényeg. Egyébként ez a teljes szöveg. És egy dobos írta.
2014. máj. 17. 10:39
 10/12 A kérdező kommentje:

ÉS arra s zövegre ezek a kommentárok jöttek:

[link]

Ezeket se igazán értem, de mindegy.

2014. máj. 17. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!