Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogyan / Milyen stratégiával...

Brain Storming kérdése:

Hogyan / Milyen stratégiával lehetne az eszperantót valóban globálisan elterjeszteni?

Figyelt kérdés

Itt elsősorban NEM olyan dolgokra gondolok, mint amit itt írnak, mert ez elsősorban fanatikus mozgalmiságot jelent:

[link]


2009. dec. 29. 00:44
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

19: Az eszperantisták nem akarják eltörölni a világ sokszínűségét, nyelveit, kultúráit. Bár lehet, hogy az Új Világrend ezt a nyelvet szemelte ki magának. Mit gondolnál, ha a latinnal próbálnák meg ezt tenni?


21: Miért, te hogy definiálod a nyelvet? Mi az a definíció, amibe az eszperantó beleillik?


Filmek népszerűsíthetnék a nyelvet, amelyek az eszperantó kultúrában játszódnak. Szórakoztatni kell.

2017. okt. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
21-eshez: Bocs, hiba csúszott a kérdésbe, pont az lenne, hogy nem illik bele.
2017. okt. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Az a fanatikus mozgalmiság szerintem inkább nagyon is figyelemre méltó tanácsok gyűjteménye.A könyv,amelyben szerepelnek egy régi és tapasztalt eszperantista véleménye.A tanácsait én is megfogadtam.

Nem tudom,eszperantista vagy-e,ha igen,gratulálok.De az a bizonyos " fanatikus mozgalmiság" szerintem sokkal hatásosabb tud lenni az eszperantó elterjesztésében mint bárki gondolná.

Nem tudom,fogod-e olvasni ezt,azt sem,emlékszel-e még a kérdésedre,hisz több mint nyolc éves-mindenesetre ezt megírom.

2018. jan. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!