Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki lefordítaná magyarra?...

Valaki lefordítaná magyarra? (német)

Figyelt kérdés

Sprachen bringen die Leute zusammen

dieses motto hat mich immer fasziniert

das ist der Grund warum ich letzten Sommer eine Sprachreise nach England gemacht habe.

Ich finde das eine clevere Kombination von Schule und Urlaub.

Natürlich besucht man einen Kurs.

Schule ist jeden Tag von 9 bist 12.30 uhr, aber mal anders eben:keine langweilige Grammatik, kein Vokabelbüffeln, sondernviel Konversation und Landeskunde.

Und dazu der Kontakt mit einer netten Familie und die Möglichkeit, andere junge Leute aus verschiedenen Ländern kennen zu lernen.



2014. jún. 8. 22:10
 1/4 anonim válasza:

A nyelvek az embereket össze hozzák, ez a mottó tartotta bennem mindig a lelket.

Ez volt az oka annak amiért az ezelőtti nyáron egy *nyelvutazáson* Angliában részt vettem.

Én ezt egy jó kombinációnak tartom az iskolát a nyaralással.

Természetesen el kell látogatni egy tanfolyamra.

Az iskola minden nap 9-től 12.30-ig tart, de másképp mint ez megszokott: Nincs unalmas nyelvtanóra, semmi idegen szavak magolása, csak sok beszélgetés és regionális .

tanulmányok.

És még ehhez van lehetőség egy kedves családot megismerni és sok fiatal embert más országokból.

2014. jún. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A nyelvek összehozzák az embereket.

Ez a mottó mindig lenyűgözött.

Ez az oka annak, hogy múlt nyáron egy "nyelvi utat" tettem Angliába

Ezt az iskola és a kirándulás egy ügyes kombinációjának találom

Természetesen látogatunk(?) egy kurzust

Iskola minden nap 9től 12:30-ig, de máshogy, nem unalmas nyelvtan, nem szavak magolása, hanem sok beszélgetés és "országismertetés"/megismerés

És ehhez még egy egy kontakt egy kedves családdal és a lehetőség, más fiatal embereket különböző országokból megismerni


Nagyjából ez lenne ;) Meg szabad kérdezni, hogy mihez kellett?

2014. jún. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaj bocsánat, nem láttam hogy már érkezett rá válasz.
2014. jún. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2014. jún. 10. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!