Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy van angolul vagy esetleg...

Hopelesslove kérdése:

Hogy van angolul vagy esetleg olaszul helyesen ez a pár mondat?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm Mercédesz rendben hiszek neked . nem probléma. kérlek írd meg mit gondolsz rólam lehet esélyem nálad? szeretsz? Eltudod képzelni velem az életed? írd le az érzéseid. a levelemben voltak kérdések adj választ mindegyikre . ma hívtalak az üzenet rögzítő válaszolt . letettem mert elkezdtem zokogni . én szeretlek de küldj eredeti képet vagy gyere skypra . Beszéljünk
2014. júl. 14. 16:42
 1/4 ez-meg-az ***** válasza:

Mercedes it's oaky i believe in you. No problem. Please write me what do you think about me? Do you love me? Can you imagine your life with me? Tell me your feelings. There were questions in my letter, please answer them. i called you today, the answering machine was.I hung up because i started crying. I love you but please send me an original picture or come on Skype. Talk.


remélem minden jól fordítottam:))

sok szerencsét előre is:Dd

2014. júl. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ivy_v válasza:

Mercédesz va bene, mi fido di te. Non c'e problema. Per favore scrivimi,cosa pensi di me, ho una possibilitá con te? mi ami? puoi immaginare la tua vita con me?

scrivimi i tuoi sentimenti! nella mia lettera c'eravano domande, dammi una risposta per queste domande. Ti ho chiamato oggi, peró mi ha risposto la segreteria telefonica. Ho chiuso la chiamata perché ho iniziato a piangere..ti voglio bene, peró mandami una foto originale o vieni su skype, parliamoci!

2014. júl. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ez-meg-az ***** válasza:
ja az első mondatban It's okay. elírtam
2014. júl. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mercedes, it's okay, I believe you, no problems. Please let me know what you think of me, do I have a chance? Do you love me? Can you imagine the rest of your life with me? Tell me about your feelings. My letter had some questions, please give answers to each and every one of them. I called you today, the answering machine was on. I hung up because I started crying. I love you but please send me an original picture or come on Skype. Let's talk.
2014. júl. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!