Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Olasz vagy francia nyelvet...

Olasz vagy francia nyelvet tanuljak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az olasz talán picit közelebb áll a szívemhez de hallottam, hogy a francia sokkal hasznosabb. Az is tetszik, de úgy tudom, hogy az olasz a végén nagyon nehéz lesz, akármilyen könnyűnek is tűnik az elején...

Még a hollandon is gondolkodom, meg talán a spanyolon is, az is tetszik. Ti melyiket választanátok? (Főleg az olasz-francia közül) a helyemben? Vagy tanuljam őket egyszerre?


Ui: otthon tanulnám


Előre köszönök minden segítséget!!! (-:



2014. aug. 24. 10:39
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!! (-:

Meg probálom egyszerre tanulni

2014. aug. 24. 17:28
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
11 Egyszerre egyet tanulj, de az a nyelv 120% legyen. Egy s.eggel nem lehet 2 lovat megülni. Ülj meg egyet, de azt kiválóan!
2014. aug. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

A 600eFt havi fizetes az nem rossz. De nem hiszem el, hogy valaki ennyit keres pusztán azért mert nagyon jól beszél (jelen esetben francia) egy nyelvet. Attol senki nem fog "sok" pénzt keresni mert jol beszél egy vagy tôbb nyelvet...

Tehát a francia nyelvvel JÓVAL több pénzt lehet keresni mint a "többi"(?)vel duma egy marhaság. Illetve semmi értelme sincs.

2014. aug. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. Értem, hogy csak egy nyelvet tanuljak egyszerre, de az melyik legyen?

Szempont: a későbbi nyelvek egyike a tanult nyelv után könnyebb legyen

2014. aug. 24. 18:56
 15/28 anonim válasza:
90%
ha jót akarsz magadnak akkor olaszt, mert a francia borzasztó nehéz..és a spanyol is könnyebb
2014. aug. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
77%

Igaza van a 15-nek.

De Ha szereted a kihívásokat franciával kezdjed, a többi az gyerekjáték lesz.

Együtt a francia olasz az nagy falat lesz, még be is zavarhat.

Az olasz könnyű, dallamos, majd minden leírt betűt kiejt, a spanyol is. a hollandot nem ismerem.

A francia, az sok betűt ír és keveset mond ki. Úgymond elnyeli a betűket. sok magánhangzó, nem mondja csak kapcsolja a következő szó első magánhangzójához, a mássalhangzó úgyszintén, plusz nem mondja a r, a h, és a szóvégi betűket sem.

Szöveges formában tudom követni.

Nagyon sok francia dalt, verset hallgattam már,

ha nem lenne leírva a szöveg, akkor egyáltalán nem érteném.

Szóval, tanulni kell, de nem hiszem , hogy egyedül meglehet tanulni a francia nyelvet.

Én feladtam.

De te azért megpróbálhatod, ha jó a nyelvérzéked.

Hasznosság: jó,többre mész vele mint az általad említett nyelvekkel.

Angol francia párosítás, ezek birtokában sokra viheted majd a munkavilágában, itthon, és külföldön egyaránt.


Ui: otthon tanulnám"

Meg kell próbálni, hallgassál sok dalt, olvassál sok verset, és keressél olyan blogokat ahol segítenek, hogy hogyan ejtsd ki a francia szavakat.

Egy link nekem is van, jó, és hasznos kezdő tanulónak.

Bár gyerek hang,ha feltették akkor kezdésnek ez sem rossz.

[link]


Majd még böngészek, van egy pár, de most már késő van, fáradt vagyok.

Nos azért még van itt egy isteni jó link, írja a betűket és hangosan mondja

sorry désolé ha nem tökéletes a helyesírásom,

fárad vagyok= je suis fatigué


[link]

2014. aug. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
utolsó lik amit küldtem , abban mondja a r hangot is.
2014. aug. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Olaszt anyanyelvi szinten 60-80millióan, míg a franciát 2x ennyien. Angol+francia nyelvvel megértenek egész Észak Amerikában. Európa nagyrészén. Ausztráliában és Afrika egy részén is.
2014. aug. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
13 Pedig elhiheted.
2014. aug. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
77%

Szia ! 16-os vagyok. Küldtem ezt a linket.


[link]


Most van időm, körülnéztem ebben a hasznos infóban.


Az egérrel rámész a hiányzó francia betűkre, betölti a helyes szöveget , azután a nyíl , ott elmondja egy férfi és egy női hang is megismételi, hogyan kell kiejteni, nekem a férfi hangja jobb, a nő gyorsabban mondja, összeolvassa. persze azért ez is jó.

Azután, ha a lap alját megnézed , írja Free download MP3:


Töltsd le, és akkor az egész hanganyag a rendelkezésedre fog állni. Zipbe tölti, egyenként kiemeled a meghallgatni kívánt leckét.1-100 ig van , különböző téma.

És mivel kezdő vagy, ment ki az írott szavakat, és ha meghallgatod mp3-ba az elmentett magyar és francia szövegekkel tudod követni , hogy mit mondanak franciául.


Mivel írtad, hogy más nyelvet is szívesen tanulnál,


itt- e linken megtalálod a kedvedre való nyelveket.


[link]

2014. aug. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!