Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » 12 soros verset kell írnom és...

12 soros verset kell írnom és beadnom, kötelezően, valaki segítene nekem benne?

Figyelt kérdés
1 hetet kaptam rá hogy írjak egy 12 soros verset irodalom órára, de a kreativitás annyi mint egy kőé :D valaki segítsen nekem kérem!:3

2015. febr. 6. 14:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
Miről kell írni?
2015. febr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Remelem senki nem fog helyetted verset irni! Ha egy ilyen konnyu feladatot sem tudsz magadtol megcsinalni akkor az elet tobbi teruleten hogy fogsz boldogulni,szokj hozza hogy nem adnak mindent csettintesre a kezed ala.
2015. febr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Unom már a telet,

fáztam épp eleget.


Kesztyű, sapka, kabát,

Ledobnám a ruhát.


Kedvetlen a világ,

nyílna már a virág.


Süssön a nap végre,

nincs szükségem jégre.



Folytasd! :-))))

2015. febr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Befejezeskent:)


tavaszi szel vizet araszt

A babam ujbol jol lefaraszt


Huj az volna csuda jo

Jojj mar tavasz ho haho

2015. febr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Fűzz össze hat csujogatót. :))
2015. febr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nyugi 2., biztos meg csak 5.-es a kerdezo :D
2015. febr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
3. és 4. ti tényleg írtatok helyette egy verset? még megköszönni se fogja, szóval feleslegesen vesződtetek. a gyerekek már csak ilyenek
2015. febr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megsértődött az első két válaszoló miatt és már nem jön vissza. :-)))
2015. febr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
na ez a sértődés is kábé egy 6 éves gyerekre vall
2015. febr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy eltűntem egyszerűen nem voltam gépközelben, egyszerűen segítséget kértem, hogy mondjatok tippeket hogy hogyan kezdjem el, EGY SZÓVAL sem mondtam hogy valaki írjon nekem egy verset ennek ellenére nagyon nagyon szépen köszönöm annak aki mégis megtette ezt nekem, természetesen nem fogok fénymásolót játszani és úgy beadni, nem vagyok gerinctelen csupán azt szerettem volna ha valaki normálisan válaszol és segít elkezdeni, na mindegy, köszönöm szépen annak aki írta verset, nagyon kedves tőled <3 annak meg aki leszólt üzenem hogy kevesebb rosszindulat, több kedvesség mert még csak nem is ismersz, koromról fogalmad sincs és a probléma megoldó képességeimről meg pláne nem, nem várom hogy a fenekem alá tegyék a dolgokat de egyedül nehéz lett volna nekem csupán egy kis segítségre vágytam...
2015. febr. 7. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!