Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Balkezesek! Japán és kínai...

Balkezesek! Japán és kínai írásjegyekkel írásánál szokott gond lenni?

Figyelt kérdés

2015. febr. 16. 00:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Szokott.

Ugye ahol egy jobbkezesnek húznia kell a ceruzát, ott nekem tolnom kell, ezáltal sokkal kényelmetlenebb egy-két vonás.

De hasonló problémák vannak a latin betűs írásnál is.

2015. febr. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bal kezes vagyok. most tanulom a hiraganát, és néhány szótagot igen csúnyán írok :/ bár a latin betűket se írom annyira szépen. még csak néhány kanjit tudok, de azt borzalmasan írom le :( bár nem is gyakorlom nagyon, mert nem tanulok japánul, csak az írás érdekel :) de szerintem egy jobb kezes kezdő se írná szebben mint én!
2015. márc. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, jobbkezesek közül is vannak, akik ritka pocsék módon írják a jeleket :D
2015. márc. 1. 13:08
 4/7 anonim ***** válasza:

:D

te balkezes vagy?

2015. márc. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, én egy balkezesség-fanatikus jobbkezes vagyok :D
2015. márc. 1. 21:17
 6/7 anonim ***** válasza:
szeretnél balkezes lenni? o.O
2015. márc. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sokáig tökre szerettem volna balkezes lenni, ezért nagyon keményen megedzetem a bal kezem :D Most már vannak olyan feladatok, amiket csak ballal csinálok. Írni is tudok, de szépen csak táblára, papírra csúnyácskán
2015. márc. 2. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!