Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Aki tud héberül (facebookon...

Aki tud héberül (facebookon láttam hogy egy ismerősöm beírta idegennyelvnek) annak lehet köze a zsidósághoz?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 9. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg igen.
2015. ápr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A vezetékneve pedig Geyer. De nő, és világos szeme van, nagyon szép, egyáltalán nem néz ki zsidónak.
2015. ápr. 10. 12:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem startolj rá nyugodtan, nem kell attól parázni, hogy része lenne a nagy New York--Tel Aviv--gyíkember-összeesküvésnek.
2015. ápr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, nem azért kérdeztem. Járok egy hastánc iskolába és ő ott a tanár. A zsidóknak amúgy van köze a hastánchoz?
2015. ápr. 10. 17:48
 5/5 anonim ***** válasza:

1, Mit erdekel teged a tanctanarod szarmazasa/vallasa?


2, A hastanc az arabokhoz kotodik, de termeszetesen egy zsido is megtanulhatja es utana tanithatja is.


3, Nem minden zsido nez ki zsidonak


4, Viszont most mar szerintem rajott, hogy utana kutakodsz, mivel viszonylag keves Geyer nevu, heberul beszelo hastanctanar van az orszagban.

2015. ápr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!