Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Angolul hogy van? Én az...

Ashima 2016 kérdése:

Angolul hogy van? Én az erdészetnél dolgozom + heti 2x2 órát nyelvet tanulok. hobbim :gyaloglás +lovaglás edzésként. Helyes a barátnőd a képen. Mesélj magadról. Hol vagy most? Küldesz képeslapot nekem Angliából /Olaszországból/Párizsból?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 10. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Hello!Im living in the countryside in a big forest.I like sucking cocoks,and doing nasty things.Im so horny.Your girlfriend is very nasty.Tell me about yourslef,how are you?Will you send me some dirty magazins from England?
2015. ápr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
I am a forestry worker and I have 2x2 hour weekly language classes. My passions are walking (ha természetjárásról van szó, akkor backpacking) and riding instruction. Your girlfriend is cute. Tell me about yourself. Where are you now? Can you please send me a postcard from the UK / Italy / Paris?
2015. ápr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
My hobbies are walking/hiking and horse riding for workouts/exercise/fitness. Your girlfriend looks nice on the photo.
2015. ápr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!