Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ha én félig ukrán vagyok...

Ha én félig ukrán vagyok akkor illene beszélnem a nyelvet?

Figyelt kérdés
Apám ukrán és kiskoromban sokat beszélt hozzám ukránul, már nagyon jól beszéltem a nyelvet de pár éve kiköltözött Hollandiába és azóta nagyon keveset beszélünk. Mára már oly módon elfelejtettem a nyelvet ,hogy csak pár szó maradt meg. Sokan mondják ,hogy ha nem beszélek ukránul akkor nem is vagyok az pedig apai ágról teljesen az vagyok. Mit gondoltok érdemes lenne újból elkezdenem tanulgatni ukránul?

2015. ápr. 18. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vagy ukrán, ha ukrán állampolgár. Egyébként xyz vagy, egy személy.
2015. ápr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Hát ha szereted apukádat, akkor bizonyára jól esne neki, ha megtanulnál vele anyanyelvi szinten az anyanyelvén beszélgetni! Lepd meg őt ezzel!
2015. ápr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ez nem illik vagy nem illik kerdese egyebkent. ha te erdeklodsz ezirant a nyelv irant, akkor kezd el ujra tanulni, es ha mar ugy is beszelted, akkor hidd el , konnyen menni fog.
2015. ápr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha lesz valaha belőle hasznod vagy érdekel akkor tanuld. Bár elég hülye nyelv, én nem ajánlom senkinek.
2015. ápr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!