Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Lefordítaná nekem valaki angolra?

Lefordítaná nekem valaki angolra?

Figyelt kérdés

"Szuper.Akkor hadd kérdezzem már meg,mégis mennyi hozzászólás kellene ahhoz hogy használni tudjak URL-eket?Mennyi kell a frekventált tagsághoz?


Amúgy már bocsánat,de ekkora kiba..ást az új tagokkal.... Komolyan kérdezem,mire jó ez?Miért lehetetlenítitek el az új tagok kérési lehetőségeit?Ilyen hülye korlátozással én eddig még sehol máshol nem találkoztam."


Elnézést a csúnya szóért,de azt kellett írnom mert fontos hogy angolul is annak a megfelelője legyen a szövegben a mondandóm nyomatékosítása végett.Legfeljebb ti is nyugodtan csillagozzatok ki az angol megfelelőjében egy betűt.Köszönöm.



2015. ápr. 22. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Super. Let me ask then, how many comments are needed to use URL-s? How many comments are necessary for the frequented membership?


Sorry by the way, but this is an enormous f***ing for the new members. I ask seriously: what is it good for? Why are the new members' asking possibilities made impossible? I still have nowhere met such a silly restriction.

2015. ápr. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm de már elkéstél vele.Azért tényleg köszönöm.
2015. ápr. 28. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!