Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Angolbol kellett fogalmazast...

Angolbol kellett fogalmazast irni, csak nem vagyok valami jo belole. :/ Valahogy megirtam, de tudnatok segiteni hogy atnezitek?

Figyelt kérdés

Last year i traveled to Madrid with my friends.

First we were looking for a houe where we slept. I really enjoyed the restaurant. There were many good food and i all day ate.Sometimes we went to the beach. There we sailed on a sailing ship( so far u never sail) and to try bungee jumping. There make friend two girl. They same in England. The best in all holiday It was the football match. I saw the Realmadrid.I enjoyed it. There the night was beautiful. Many old building and nice promenades was fantastic. We were two week is Madrid and went to home but i would have stayed.

there i got a nice memory and i hope i will travel to Madrid agen



2015. máj. 16. 14:50
 1/2 A kérdező kommentje:

magyarul :

Mult evben en utaztam Madridba az en barataimmal.

Elosszor mi kerestunk egy hazat ahol aludni birtunk. En nagyon elveztem az ettermeket.Ott voltak sok jo etel es en ettem egesz nap. Neha mi elmentunk a tengerpartra. Ott mi hajoztunk vitorlas hajon.(eddig en soha nem hajoztam) ees kiprobaltuk a bunge jumping-ot. Ott szereztunk baratokat ket lanyt. Ok Angliabol jottek. A legjobb az egesz nyaralason a foci meccs volt. Lattam a Realmadridot. Elveztem ezt. Ott az este gyonyoru. Sok regi epulet es a szep setanyok fantasztikus.MI ket hetig voltunk Madridba es jottunk haza de en szivesen maradtam volna meg.

Szereztem sok szep emlekett es remelem meg utazunk Madridba. ennyi!:D elore is koszonom. amugy az utolso szo again.. elrontottam.

2015. máj. 16. 14:59
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy ki tudok javítani minden hibát, hisz én is csak most tanulom a nyelvet, de látom, hogy eddig nem jött válasz, ezért belevágok:


Last year, I travelled to Madrid with my friends

First, we looked for a house, where we could sleep. I enjoyed the restaurants very much. There were a lot of good food and I spent the whole day by eating. Sometimes, we went to the beach. We sailed on a sailing ship (I've never sailed so far) and tried to bungee jumping. We made friends with 2 girls. They're from England. The best experience was a football match in this holiday. I saw the Real Madrid and I enjoyed it. The night was beautiful, there. There are a lot of old buildings and nice promenades, they're fantastic. We were in Madrid for 2 weeks. I wanted to stay there, when we went home.

I got a lot of nice memories, there. I hope we go to Madrid once again.


Nem ígérem, hogy hibátlan lett, de pár fokkal jobb, mint a tiéd. :D Egyébként nem lett rossz, ha a fogalmazást nézzük.

2015. máj. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!