Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Igazán folyékony nyelvtudást,...

Igazán folyékony nyelvtudást, törődő baráti társaság vagy család nélkül nem igen lehet megszerezni, nem?

Figyelt kérdés

Én 9-10 hónapja élek külföldön és ott tartok, hogy nem parázok azon, hogy a nyelvtudásom miatt nem értenek meg, és viszonylag választékosan beszélek


De a nagyon apró dolgok, elszólások, nem mennének..nem tudok pl Ideges lenni őszintén és még helyesen is beszélni..amilyen szituáció egy családban, vagy barátok közt kialakul arról lemaradok


De pl, hallottam pár olyan emberről, aki eleve pl Románként jött külföldre és pár év után átvette a nyelvet úgy, hogy simán gondolkodik az adott nyelven, van, hogy először azon majd az eredeti anyanyelvén



2015. jún. 25. 16:21
 1/1 anonim válasza:
Hat, ez fugg az ember eletkoratol is, ugye minnel fiatalabb valaki annal konnyebben szedi fel a nyelvet, en pl 13 vagyok, 2-3 eve lakok angliaban es az angol nehe konnyebb is, anyukam is igy van vele, bar o elotte tanulta az angol vagy 10 evig ha nem tobb. Ne eroltesd az a lenyeg, majd jonni fog magatol hogy eszre sem veszed
2016. okt. 2. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!