Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Folyékony beszéd angolul?...

Folyékony beszéd angolul? Hogy tanuljak? Mit kéne tudnom?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősünk, akinek a fia kint él Kanadában és nem tud magyarul. Nyáron nekem kellene foglalkoznom vele, arra kértek, hogy mutassam be neki Budapestet. Angolt tanulok már pár éve, elméletben elég jó vagyok, de a folyékony beszéd nem mindig megy.

Mit tudnátok javasolni? Mit tanuljak? Vagy hogyan?



2013. máj. 13. 15:00
 1/4 Antimod ***** válasza:

Szerintem ilyenkor a legjobb, ha elmész egy beszélgetős "klubba", ami egyfajta "teadélután", többnyire kötetlen témákkal, és nagyon olcsó.

Ismerek olyat, akin ez nagyon sokat segített, és emiatt sokkal könnyebben szólal meg angolul, mint azelőtt, pedig a nyelvtani tudása azóta nem fejlődött (azaz: nem tanult azóta).

2013. máj. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Effortless English

Ismertető: otevotnyelv.blog.hu/2009/02/07/effortless_english_folyekony_angol‎

2013. máj. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
www.nyelvipercek.hu ezen az oldalon van mondattár tanfolyam pár napig érhető el a rendelés.
2013. máj. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
keress magadnak valami filmeket amit láttál magyarul és nézd meg angolul, tanulj meg új szavakat, és egy jó tipp,ha nem tudsz valamilyen szót akkor írd körül.és ha mondjuk rákeresel arra neten ,hogy 1000 leggyakoribb szó és azt tudod használni,nem lehet olyan nagy baj,ja ha folyékonyan szeretnél beszélni akkor ne stresszelj a nyelvtanon,mert ha azon gondolkozol folyton ,hogy mi után mi jön akkor az elég nyögve nyelős lesz
2013. jún. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!