Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogyan tanulhatok meg angolul...

Hogyan tanulhatok meg angolul olcsón?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel a nyelv,és úgy érzem,hogy később hasznomra is lehet, de nincs időm és pénzem külön órákra járni. Azt szeretném mi a legjobb módszer hogy magamtól megtanuljak pl az ilyenek hogy angolul filmezgetni, vicceket olvasni vagy hasonlók?

2015. júl. 7. 09:50
 1/4 anonim válasza:
Szerintem kezdj el valami olyan sorozatot, amit már korábban magyarul láttál, de ha nem néztél az se baj. Az a lényeg, hogy élvezd amit nézel(én pl Supernaturalt, The Big Bang Theory-t, és a Breaking Bad-et nézem), emellett ha olvasni akarsz, akkor a Penguim Readers könyveket ajánlom (1-6 szinten keresztül ). Ja és szerintem az is fontos, hogy a tanulás folyamatos legyen(pl napi 1,5óra), és élvezetből tanulj. Androidos telefonra a play áruházból le tudsz töltei egy olyan alkalmazás, hogy 6 minutes English, 6 perces kis történetek vannak nagyon sok témában és az ismeretlen szavaknak angolul is le van írva a jelentése. Ha van még valami ami érdekelne akkor nyugodtan írj.
2015. júl. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Öt perc angol Szalai Nóra ajánlásában...facebook-on lájkold, napi rendszerességgel tesz fel anyagot.


Külföldi levelezőtárs szintén segítségedre lehet...


Filmek, sorozatok angolul nézése szintén jó ötlet, bár szerintem nem mind oktató jelleggel készült. :D

2015. júl. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"de nincs időm...külön órákra járni"


Ha nem tudsz az angolozásra napi 1-1,5 órát szakítani, akkor sehogy sem fogsz megtanulni angolul, se önállóan, se külön órán. Amúgy ma már tényleg nagyon jól lehet önállóan (ingyen) nyelvet tanulni egy internet előfizetéssel, de ha nincs rá időd, akkor nem fog menni.

2015. júl. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én számítógépes játékokkal kezdtem, elég jó tanulási mód, legalábbis sikerült vele olyan szintre jutni, hogy tavaly nyáron már kényelmesen beszélgettünk angolokkal mikor nyaraltunk angliában.
2015. júl. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!