Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Melyik ország "jobb"? Melyik...

Melyik ország "jobb"? Melyik nyelv? Svédország vagy Szlovénia?

Figyelt kérdés

Mindkét ország közel áll hozzám, elfogadók, meg lehet élni. Mindkét nyelvet tanultam, de egyszerre ez sok. El kéne döntenem melyik fontosabb és tovább lépni. Szerintetek?


A saját hazámat is szeretem, ezzel kérem senki se jöjjön.



2015. szept. 24. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a sved nyelv jobban tetszik, szoval Svedorszagba mennek! Bar Szlovenia is gyonyoru, de ha nekem kene valasztani, akkor Svedorszag. Jo volt ott lenni.
2015. szept. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2015. szept. 24. 17:44
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Svédország halálra van ítélve a civilizálatlan bevándorlók és a féktelen, szélsőséges liberalizmus miatt. Ha oda költöznél, pár éven belül menekülnöd kellene. Emiatt inkább Szlovéniát javasolnám.
2015. szept. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22%

Régebben azt hittem, Svédország a világ legkirályabb helye. Lehet, hogy így van, de egyre többször hallom azt, hogy elég bizarr dolgokat művelnek a feminizmus meg a liberalizmus jegyében. Én imádom a természetet, de valószínűleg nem érezném ott jól magam hosszabb ideig, mert utálom a feminizmust és az összes gender-baromságot. Svédországban olyan törvénytervezeteket nyújtanak be, hogy a férfiak pisiljenek ülve, meg legyen gender-semleges WC, meg a nyelvet is tudatosan alakítják, hogy az is egyenlőséget adjon mindenkinek... olyat is hallottam, hogy azért lecsukhatnak valakit, ha **rvázik (mármint a szót használja egy nőre). Vagy olvasd el ezt a cikket:



[link]


Nevetséges az egész. Idióta feminista uralom.



Szlovénia gyönyörű szép hely, de az emberek nem tudom, milyenek.

2015. szept. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm, sokat segítetek!
2015. szept. 24. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!