Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Van-e valami GYORS nyelvtanulá...

Van-e valami GYORS nyelvtanulást lehetővé tévő anyag?

Figyelt kérdés

Bővebben kifejtve, elérhető-e az Interneten olyan anyag, amivel jó nyelvérzékű ember gyorsan tud adott nyelvet megtanulni, ami ömleszti az emberre a szókincset és a nyelvtant, nem pedig a "legkisebb közös nevezőre" van méretezve, tehát mondjuk hanganyag esetében fél percen át ismételget egy egy szótagos szót 5-10 másodperces csendekkel, meg mindent hússzor elismétel (kösz, tudok visszatekerni annyiszor, ahányszor nekem kell ahhoz, hogy rögzüljön), stb.

Következő nyelvek bármelyikére: francia, olasz, arab, török, kantoni, japán.

Taníthatja angol nyelvről is, sőt, a francia meg az olasz esetében az preferált a hasonlóságok miatt.



2015. nov. 9. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha gyorsan akarsz haladni, ne az ingyenes netes anyagok között kutakodj, azok szinte mind az átlagosan fogyatékos felhasználóra vannak optimalizálva. Viccet félretéve, próbáltam pl. a duolingot, de amikor egy blokkban úgy tanít meg 10 szót, hogy abból ráadásul 6 ugyanannak az igének a ragozott alakjai, akkor én is sikítófrászt kapok. Ami nekem bevált, az olaszból a Progetto, franciából az Allons-y, japánból a Dekiru tankönyvek. Mindezt kiegészítheted az Openlanguage vagy a POD101 hanganyagaival. Arab, török és kantoni nyelv tanulásában nincsen tapasztalatom.
2015. nov. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Duolingo: magyarul tanuhatsz angolt, de ha tudsz angolul valamennyire, akkor már több nyelvet is tanulhatsz.
2015. nov. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%
Leggyorsabb nyelvtanulási módszer egy adott nyelven beszélő barát(nő).
2015. nov. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!