Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki lefordítaná ezt a...

Valaki lefordítaná ezt a mondatot nekem? Megkérem

Figyelt kérdés
Headphones I got the Superlux HD668b's (Superb Quality, will fit your big head nicely lol I've a big head and it feels comfortable after about 20minutes, but i think that was more me not been wearing headphones for ages) the 7.1 surround sound is great and the best thing is, unlike gaming headsets which ware after awhile, these headphones get better and better the more you wear them. LINK-AMAZON
2016. febr. 3. 12:29
 1/2 anonim válasza:
Fejhallgatók. Nekem a Superlux HD668b van (szuper minőség, ha nagyobb a fejed akkor is jó rá:), nekem nagy fejem van és kényelmes, akár 20 perc után is de az igazság az hogy évekig nem viseltem fejhallgatót ezelőtt.) A 7.1-es hangzás nagyon jó és a legjobb dolog pedig - nem úgy mint a játékhoz való headset-eknél - ez a fejhallgató egyre jobb és jobb lesz minél többet viseled. LINK-AMAZON Picit "magyartalan" lett de sztem érthető:)
2016. febr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tökéletes! köszönöm :)
2016. febr. 3. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!