Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki, aki jól tud angolul...

Valaki, aki jól tud angolul lefordítana nekem néhány mondatot magyarról angolra?

Figyelt kérdés

Én sajnos csak egy nagyon kicsit beszélem a nyelvet, 10 évig tanultam németet, az angol tudásom főleg zenékből és játékokból származik. Van egy tumblr blogom, amit 99%-ban angol nyelvet beszélők követnek, de az utóbbi hónapokban sajnos elhanyagoltam.

Szeretnék a követőimnek egy bocsánat kérő posztot írni, ehhez kéne a segítség.

"Kedves követőim, sajnálom, hogy nem voltam aktív egy ideje, nagyon nehéz időszakon vagyok túl. De már itt vagyok újra, és folytatok mindent ott, ahol abba hagytam, ahogy az időm engedi. Ígérem. És köszönöm azoknak, akik mindezek ellenére is kitartottak mellettem." A segítséget előre is köszönöm!


2016. febr. 25. 18:03
 1/4 anonim válasza:
52%

Dear followers!

I'm terribly sorry for not being active in the last few months,but I went through a really hard time recently.

I'm back and I continue posting to you.( I hope I won't be too busy to do that) I promise!

Thanks for still being here and keep waiting for me!

2016. febr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Dear followers, I'm sorry I wasn't active in recent times, I have gone through a hard time. I'm here again and try to continue from where I stopped. I promise. And thank you for those who have stood by me with their continued support.
2016. febr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Esetleg egy on mehet a keep után,tehát keep on waiting for me,de szerintem így is megértik:)
2016. febr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azta nem is számítottam ilyen gyors válaszokra! Nagyon szépen köszönöm! :)
2016. febr. 25. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!