Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Könnyű nyelvezetű német...

Könnyű nyelvezetű német film/sorozat nyelvtanulás céljából?

Figyelt kérdés
Tudtok ajánlani ilyet?
2010. ápr. 1. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Puschel, Kalimero, es hasonlo mesek. Alapjaban veve barmelyik mese alkalmas nyelvtanulasra, ha persze megvan a szukseges nyelvtani alapod. Egyszeru, erheto, es mivel animacios, latod is, amirol beszelnek.
2010. ápr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bár engem inkább a filmek érdekelnek.
2010. ápr. 1. 14:54
 3/4 anonim ***** válasza:
én olyan sorozatokat, filmeket szoktam nézni, amiket már láttam 1-2szer, így a cselekményt tudom, és valamelyest az is rémlik, hogy miről dumálnak. innentől kezdve pedig csak figyelni kell, és ragad rád egy s más. én 2 hete tanultam még csak németet, mikor elkezdtem német adón nézni a kedvenc sorozatomat, és bár így nagyon gyorsan mondták a szöveget, azt csináltam, hogy amikor viszonylag tisztán kihallottam egy szót, azt gyorsan kikerestem szótárból. baromi gyorsan fejlődött a szókincsem...
2010. ápr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Cobra 11 :)

Én nyelvvizsga előtt mindig ilyen sorozatokat néztem :)

2010. ápr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!