Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy van angolul a kótás...

Hogy van angolul a kótás projekció és a centrális projekció kifejezés?

Figyelt kérdés
Hiába kerestem szótárakban a kifejezések angol nyelvű megfelelőjét, azonban nem jártam sikerrel.

#angol nyelv #matematika #angol #geometria #ábrázoló geometria #kótás projekció #centrális projekció
2016. ápr. 10. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
89%

quota projection

central projection

2016. ápr. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

kicsit se értek a matekhoz, szóval megértem, ha lepontoztok - csak az ütött szöget a fejemben, hogy a "quota"-t ösztönösen kvótának ejteném -- kíváncsiságból beírtam az gugli "kótás projekció" és "quota projection" -- lehet, hogy tényleg az, de tök más képeket kaptam...


ha már az ember fontoskodni akar, keresgél:

[link]

itt vagyon a centrális... meg egy parallel, de hiába keresgéltem tovább, igazából nem tudtam azonosítani, hogy ez a kótás-e vagy sem :(

abban reménykedem, ha az angol meghatározását keresed, talán tudsz annyit angolul, hogy kiigazodj ezeken az oldalakon - én még megpróbáltam azt az affine-izét, amit ír, hogy oda kattintsak pontosabb meghatározásért ( [link] ), de ilyen erővel hieroglifákkal is írhatták volna az oldalt...

bocsi :(

2016. ápr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!