Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Megfogalmazzátok ezt nekem...

Megfogalmazzátok ezt nekem angolul?

Figyelt kérdés

Röviden csak annyi, hogy a bbc lekamerázott és azt mondták, hogy egy emailt irjunk nekik ha nem akarjuk az arcunkat látni tv-ben.

Igazából magyarul se tudom, mit kéne írnom..


Üdv, apr. 12-én a stábjuk lekameráztak engem és családomat miközben a rendőrök egy körözött személyt kerestek. Nem járulunk ahhoz hozzá, hogy az arcunkat, valamint hangunkat felhasználják bármi célra.


Örülnék ha valami ilyesmit megfogalmaznátok, tehettek is hozzá, mert semmi érzékem ilyen forma leveleket irogálni. Azt is megkéne próbálni, hogy töröljék a felvételt, de ha ez nem lehetséges akkor mindenki arcát/hangját.


Kérlek, csak akkor írjatok ha tényleg nagyon jól tudtok angolul, (tapasztalatból, nem 8 általános angol) és ne google fordítózzatok.

Nagyon szèpen megköszönném :)



2016. ápr. 12. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Dear BBC,


On April the 12th you have captured me and my family on camera while the police was looking for a wanted man. We, however, do not give consent to you showing our faces and voices for whatever purpose. We trust you will value our personal rights and that our privacy will be protected.


Yours sincerely,

XY


Mondjuk nem tudom, ki fognak-e keresni a felvételen, vagy lesz-e bárminemű következménye...de meg lehet próbálni. Nyilván 50 féleképpen meg lehet írni egy ilyen levelet, az enyém csak 1 kiindulópont.

2016. ápr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ja meg bemutatkozás esetleg. (?)


Dear BBC,


My name is blabla, and on April the.... stb.

2016. ápr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
31%

Welcome!


On April 14 this year, your BBC crew made a film about me and my family, when someone wanted by the police. I do not allow to use our faces and voices for any purpose.

If you can, please delete this film.

Thank you for your understanding.



hm?? :/ remélem, jó ez is.

2016. ápr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
48%
bocsi, (előző voltam) az 12 akart lenni...
2016. ápr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :)

A kamerás adta meg az email címét és ő mondta, hogy oda írjunk neki.

Azt nyilván tudom, hogy bemutatkozok majd a levélbe. Csak nem akartam ki irni..

2016. ápr. 12. 20:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem lehet gond...a lényeg, hogy próbáld rövidre fogni, mert azzal karakánnak tűnsz az angol számára. Sok sikert :)
2016. ápr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Elso jo lesz. A helyszint is oda kell irni. Hanyadikan, hany orakor es hol meg a kameras nevet.
2016. ápr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az 1-es teljesen korrekt, esetleg kiegészítve a szükséges részletekkel.


Hogy van, hogy "kikockázni" valakinek az arcát a felvételen?

2016. ápr. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

na meg is van, "pixelate", szóval:


... that our privacy will be protected by our faces pixelated in the video.

2016. ápr. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!