Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy van oroszul, hogy "Sziasz...

Hogy van oroszul, hogy "Sziasztok. Én csak annyit kérdeznék, hogy minek tölt fel olyas valaki, aki utána nem hajlandó seedelni? "

Figyelt kérdés

#orosz #fordítás #magyar-orosz fordítás
2016. aug. 4. 01:30
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

привет! Я хотел бы вопрос, почему загрузить кого-то после того, как не может "Seed".



Valami ilyesmi lehet. De javarészt a tudásom ,javarészt fordító. Azért remélem ezzel nem fenyegeted meg őket vagy ilyesmi. ;)

2016. aug. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 chtt ***** válasza:
100%

П р и в е т _ в с е м. _ Я _ п р о с т о _ х о ч у _ с п р о с и т ь, _ п о ч е м у _ з а г р у ж а е т _ ф а й л ы _ т о т, _ к т о _ н е _ ж е л а е т _ ??SEED (р а з д а в а т ь)?


Bocs, de halvány gőzöm sincs, mi az a seedelni. Igaz, megnéztem, mit írnak rá a hálón, de sokkal okosabb nem lett. Orosz oldalakon megtaláltam főnévként (сид), de igeként nem. Ha valami olyasmit jelent, hogy továbbadni, továbbosztani, akkor jó rá a "р а з д а в а т ь". Remélem, tudtam segíteni valamicskét.

2016. aug. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 chtt ***** válasza:
88%
bocs, kimaradt az "utána", ha esetleg fontos: к т о _ п о т о м _ н е _ ж е л а е т...
2016. aug. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsónak: volna még egy kis folytatás,mert nem igazán értették meg amit közölni akartam.Annyit még leszögeznék,hogy semmi fenyegető nincs ebben az egészben,és nem illegális tartalomról van szó.


"Azt hiszem nem értettél meg egészen.Ez a torrent még csak két hetes,és a feltöltő,xy még azt a minimális elvárást sem teljesítette hogy valaki másnak,akár csak egyetlen embernek is még meg legyen 100%-ban a torrent tartalma.De ezek azt hittem hogy a torrent adatlapján lévő adatokból ill. a lent olvasható hozzá szólásokból kikövetkeztethetőek voltak.


Tehát xy feltöltötte,majd ezek által egyből halálra is ítélte a torrentet.Ez rendben van szerinted?"


Ha ezt még lefordítanád oroszra azt nagyon megköszönném.

2016. aug. 6. 17:52
 5/5 chtt ***** válasza:
100%

Szia, az a szomorú nagy helyzet, hogy ezt magyarul sem értem, mindenesetre igyekeztem lefordítani, remélem, megértik. (ez orosz oldal? könnyebb lenne, ha ismerném)


Я _ д у м а ю, ч т о _ т ы _ н е _ в п о л н е _ п о н и м а л _ м е н я. Э т о м у _ т о р р е н т у _ е щ ё _ т о л ь к о _ д в е _ н е д е л и, и _ з а г р у з ч и к, XY _ н е _ в ы п о л н и л _ д а ж е _ и _ т о _ м и н и м а л ь н о е _ т р е б о в а н и е, ч т о _ у _ к о г о-н и б у д ь, х о т ь _ л и ш ь _ у _ о д н о г о _ ч е л о в е к а _ п у с т ь _ б у д е т _ в с е _ ф а й л ы _ т о р р е н т а _ н а _ с т о _ п р о ц е н т о в. Н о _ я _ д у м а л, ч т о в с ё _ э т о _ м о ж н о _ у г а д а т ь _ о т _ д а н н ы х _ в _ о п и с а н и и _ т о р р е н т а _ и л и _ и з _ с о о б щ е н и й _ т ы _ м о ж е ш ь _ ч и т а т ь _ в н и з у.


Т о _ е с т ь, XY _ з а г р у з и л, и _ э т и м _ с р а з у _ п р и г о в о р и л _ к _ с м е р т и _ т о р р е н т. П о-т в о е м у _ э т о _ н о р м а л ь н о?


Hímnemben írtam, szóval ha lány vagy:

я _ д у м а л a,

ha akinek írsz, lány:

п о н и м а л a _ м е н я

ha XY lány:

н е _ в ы п о л н и л a

XY _ з а г р у з и л a, и _ э т и м _ с р а з у _ п р и г о в о р и л a


Ennyi telt tőlem...

2016. aug. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!