Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Így meg lehet tanulni japánul?...

Így meg lehet tanulni japánul? (lent)

Figyelt kérdés

Találtam YouTube-on egy Japán Nyelvleckék című csatornát és az érdekelne hogy az itt lévő leckékkel mennyire lehet tanulni illetve hogy megbízható-e.



(Csak hobbi szinten tanulnám nem akarok belőle nyelvvizsgát tenni)



2016. aug. 22. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Max társalgási szint.
2016. aug. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
A csatorna készítője is kifejezte, hogy az összes lecke talán az alapfok 5%-át fedi. Viszont kezdésnek tökéletes!
2016. aug. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld kéz!
2016. aug. 23. 09:20
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Megbízható teljes mértékben, de tényleg csak egy 5%. Van amúgy facebook oldala is, ahova szintén sok érdekességet tesz fel, oda is érdemes ellátogatni. Amúgy én is így kezdtem, aztán hamar rákaptam az ízére, úgyhogy már erősen tanulom Nála. Azt kell mondjam, megéri, mert nagyon jól tanít, sose hittem volna, hogy rövid időn belül milyen szintre jutok. Az alapokat (pl hiragana-katakana tanulást) viszont tényleg csak egyedül lehet csinálni.

Lényeg a lényeg, jó szórakozást kívánok hozzá! :)

2016. aug. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!