Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogyan írjak Budapestről oroszul?

Hogyan írjak Budapestről oroszul?

Figyelt kérdés
Budapestet kellene bemutatnom oroszul egy fogalmazásban, mintha turistákkal lennék, de sajnos ez nekem még elég nehéz feladat. Tudtok olyan weboldalt (a Wikpédián kívül), ami bemutatja Bp. nevezetességeit. Ha nincs ilyen, tudnátok írni pár szófordulatot, amit jól lehetne használni a fogalmazásban? Köszi!
2010. máj. 2. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Будапешт
2010. máj. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2010. máj. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:) kösz, most már megnyugodtam.
2010. máj. 2. 16:30
 4/8 A kérdező kommentje:
16:30 köszi ez nem rossz
2010. máj. 2. 16:31
 5/8 anonim válasza:
43%

Я приехал в Будапешт на осле, с цыганами. Они мне дали визу (подделку конечно), а я в зоомену всех баб перетрахал. И с одним мужыком тоже переспал. Но виза ето всетаки виза, нечего было делать.

Ну всетаки чтобы и про Будапешт чтото сказать, все что я думаю про етот город: везде собачие какашки.


leírtam, hogy vízumot váltottam ki, és hogy szép ápolt a város.

remélem segítettem =)

2010. máj. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kösz, de nem azt írtam, hogy totál hülye vagyok oroszból meg egyébként is, hanem a fogalmazás még nehéz lenne. mindegy te pazaroltad az idődet..
2010. máj. 5. 23:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Az igen. Válaszolnak neki és még ő cseszi le a válaszolót.

Grat...

2010. nov. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
11:04, ha tudnál oroszul te is lecseszted volna, ugyanis nem azt írta le oroszul, amit magyarul írt, hanem káromkodásokat és egyéb illetlenségeket. ha nem tudod elolvasni, hogy mit írt, akkor miért kell erre reagálni?
2010. nov. 9. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!