Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki segitsen leforditani...

Valaki segitsen leforditani angolra? Nagyon halas lennek erte😊

Figyelt kérdés
Nem szeretem látni, hogy szomorú a szemed. Elkeserít, hogy nem tudok ellene tenni. Nem tudom megoldani a problémád varázsütésre, pedig hidd el megtenném ha tudnám. Amit tenni tudok, az az, hogy pillanatnyi mosolyokat csalok az arcodra, megölellek és bátorítalak és elmondom százszor is ha kell, hogy kulonleges es ertekes vagy.
2017. jan. 25. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Elárulod, mire kell?
2017. jan. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Ez is Abdul Ahmed Mohammadnak megy Egyiptomba?
2017. jan. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Rule Nr.1. - ne akarj olyan pasinak uzengetni, akivel nem beszelsz kozos nyelvet.
2017. jan. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

I do not like to see sad eyes. It depresses me that I can not do it. I can not solve the problem as if by magic, and believe me I would if I could. What we do know, is that cheating momentary smiles on your face, I embrace and encourage you and tell you a hundred times when you need that special and valuable you are.


De ha a google translate nem felel meg, akkor bizony fizetned kell! :)

2017. jan. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

4.: uristen ezzel meg egy alapfoku nyelvvizsgan is megbuknal :DD

Penzert en is leforditom normalisan

2017. jan. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
#5 Te még a magyar alapfokún is megbuknál ha ennyire nem megy a szövegértelmezés. :)
2017. jan. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6.: lattam, hogy google translate, azert irtam oda, hogy ez eleg sz.r. forditas, mert gondolom a kerdezo nem beszel angolul, azert irta ki a kerdest es meg azt hiszi, hogy ertheto forditas :D
2017. jan. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
I don't like to see your eyes sad. It upsets me that I cannot do anything about it. I cannot solve your problems with a magic wand, although, believe me, I would, if I could. What I can do is, that I can put momentarily smiles on your face, to hug you, to encourage you and to tell you a hundred times, if I need to, how unique and valuable you are.
2017. jan. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!