Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Angolul hogy van? Ha van itt...

Angolul hogy van? Ha van itt valaki aki beszél angolul, és van egy kis ideje is, annak nagyon hálás lennék ha lefordítaná ezt a szöveget angolul .

Figyelt kérdés

Szia, drága !

Nem is tudom, hogy kezdjem, vajon mit ír le remegő kezem. Sok idő telt el, mióta egymás szívét fogva tartjuk. Alig hiszem el, s mégis teljesen betöltöd életem minden percét. Végre van, aki úgy szeret, s én úgy szeretem, ahogy mindig is vágytam szeretni s szeretve lenni. Ezt neked köszönhetem, s most meg is teszem: Köszönök minden eltöltött boldog percet, minden érzést, a szép életet s a legfontosabbat: szerelmedet. Kezemet bátran nyújtom, és tudom, Te mindig ott leszel, s fogod majd, jöhet bármilyen mostoha sors. Nem számít, hogy gazdag vagy-e, vagy szegény, én akkor is Téged, csak Téged akarlak. Végezetül nem kérek mást, csak így szeress, mint most, míg világ a világ. Szeretettel: a Te kis Manókád!


2017. jan. 25. 12:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Hi Darling,

I don't even know how to start, I wonder what my shaking hands will write down.

It's been a long while since we're holding each other's heart. I can hardly believe it, and still, you fill in every minute of my life. Finally there is someone who loves me and I love him/her how I always yearned to love and to be loved. I can thank you for this and that is what I'm doing now:

Thank you for every happy minute spent together, all emotions, the beautiful life and the most important: your love. I bravely hold out my hands and I know, you will be always here to hold/take them, whatever the future may hold. It does not matter if you're rich or poor, I want you, and only you.

Finally, I don't ask for anything else, just love me like you do now, til eternity. With love: your little leprechaun/elf/sprite/imp!

2017. jan. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!