Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki lefordítaná oroszról...

Valaki lefordítaná oroszról magyarra ezt a kis szöveget? (rádió értékelés)

Figyelt kérdés

Туго вынимается крышка батарейного отсека. Сам отсек - в раза большей высоты, чем батарейка. На крышке отсека - ребра, что бы акк не болтался. Кнопки приятные, чуть туговаты. Чувствительность радиотракта в норме для такого размера, громкость и качество 0 ожидал худшего. Работает радио и заряжает акк одновременно. Нет автоматического выхода из режима "автоскан". В опчем вполне себе товар за эти деньги. Покупал для летней не частой рыбалки.


A Google fordítóval pont a lényeget nem tudom belőle kiszedni, hogy a hangerőt és a minőséget kritizálja, vagy pont azt írja, hogy rosszabbat várt?


2017. febr. 9. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Hiányos ez így. A fele betű eltűnt, ez az oldal nem szereti a cirillt.
2017. febr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
качество 0 ожидал худшего - rosszabbat várt. Nekem ez összességében pozitívnak tűnik, bár jobb lenne, ha lenne teljes szöveg. :)
2017. febr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ja, most látom, tényleg furcsán másolta be

Erről lenne szó:

[link]


Itt az értékelés, ha esetleg a translate to english be lenne pipálva, vegyétek ki.

2017. febr. 9. 20:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Nehéz kihúzni az elemet tartó rekesz tetejét. Maga a rekesz - egyszer olyan magas, mint maga az elem. A rekesz tetején perem van, hogy az akk? ne mozogjon. A gombok jók, kicsit feszesek (gondolom nehezen mozgathatóak). A csatorna (átvitel) érzékenysége ilyen mérethez képest megfelelő, rosszabb hangra és minőségre számítottam. A rádió az akk töltése közben is (szó szerint egyszerre) működik. "Autoscan" módból nem lehet automatikusan kilépni. Összességében megéri ezért a pénzért. Nem túl gyakori nyári horgászataimhoz vásároltam. ;)
2017. febr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :D
2017. febr. 9. 21:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyézásto. Nincs mit. Tényleg ezt akarod megvenni? :P Nagyapám Szokollal kertészkedett, de nem a 21. században.
2017. febr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hogy ne lenne jó? Ez nem csak rádió, hanem egy roppant praktikus készülék, lehet memóriakártyát, pendrive-ot is beletenni, lejátssza róluk az mp3-at, nem csak jack kimenet van rajta, hanem bemenet is, tehát külső, hordozható hangszóróként is használható, ezen kívül elterjedt, könnyen beszerezhető nokia, bl-5c lítium akku van benne, usb-ről tölthető.

Tehát megfelel a mai kor követelményeinek, mindent tud, ami nekem kell.

Talán csak a bluetooth hiányzik.

A retro design pedig nekem bejön, nagymamámnál láttam ilyen készülékeket (persze az elemes volt, AM/FM-et tudott csak).

Vagy szerinted milyet kellene vennem?

2017. febr. 9. 21:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Amilyen neked megfelel.

Végül is nekem meg mindig is az írógép tetszett, meg a pörgetősen tárcsázós telefon.

2017. febr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!