Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Angolul hogyan írjak a hotelne...

Angolul hogyan írjak a hotelnek? Jó lenne tudni milyen rádió szólt kihangosítva minden nap, vagy ha nem rádió akkor playlist-et, tracklistát küldjék el?

Figyelt kérdés
A legtöbb dal minden nap elhangzott, és emiatt nagyon "tipikusak" lettek, az egyiket ma hallottam már itthon, és jó lenne a többit is újra hallani, hogy újra eszembe jusson a nyaralás ha meghallom őket.

2015. szept. 12. 19:34
 1/2 A kérdező kommentje:

Erre gondoltam:


Jól éreztem magam és örülök hogy itt nyaralhattam. Lenne egy kérésem/kérdésem: minden nap szólt zene kihangosítva, többnyire ugyanazok a számok mentek minden nap. Több szám megtetszett de nem tudom az előadót/címet. Lehetne tudni milyen rádió szólt? Ha nem rádió szólt, akkor melyik zenék lettek lejátszva, van erről lista?

2015. szept. 12. 19:38
 2/2 anonim ***** válasza:

Dear Team,

I have thoroughly enjoyed my holiday stay at your hotel.

I'm glad I've had the chance to stay there.


The music you have played through the PR system daily were enjoyable and very catchy. Some days you've played the same songs and they grew on me. Were they through a radio station or do you have your own playlist? Now that I'm back at home, I started hearing some of the songs here too. Unfortunately, I do not know the song titles and artists.

I would like to ask you a special favour. Would you please send me the playlist that you have played daily? It would certainly help to recall and reminiscence about the wonderful time I had.


I would so very much appreciate your help.


Regards,

XY

2015. szept. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!