Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogyan van angolul helyesen a...

Hogyan van angolul helyesen a következő két kifejezés?

Figyelt kérdés

Játék-Kincstár = ?

Játék-Kincsesbánya = ?


2017. júl. 5. 10:04
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
👍
2017. júl. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:
Ezer köszönet Nektek! Közben nekem is eszembe jutott valami: GameBase. Csak a teljesség kedvéért, ez milyen? Hogyan értékelnétek?
2017. júl. 7. 11:40
 23/48 anonim ***** válasza:
Klassz! En fulemnek jol hangzik 👍
2017. júl. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:

Csak ezzel vigyazz! Mar van, nem is csak egy jatekbolt.

[link]

2017. júl. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:
Hoppá! Na, ezért kérdeztem meg, mert talán túl kézenfekvő és jó, hogy kiderült, hogy már foglalt név. Így szabadon gazdálkodhatok az általatok küldöttekkel. :))))
2017. júl. 7. 11:56
 26/48 anonim ***** válasza:

ToyMan

ToyBox

2017. júl. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:

Ha már lúd, legyen kövér. A játék oktató jellegű is, matekos (számítási-pontozási) feladatokat is tartalmaz. Az eredményekből 100 játszma alapján minősíteni kell játékosokat, úgy, hogy ennyi és ennyi ponttal kiváló játékos valaki, annyival jó, amannyival közepes és így tovább a gyengéig és nem értékelhetőig. Be lehetne-e építeni a névbe az oktató-tanító vagy tanuló (iskolázó) jelleget még? Úgy valahogy, mint School-Home-Games. Ez megoldható-e? Az alapjáték szlogenje ez: Akadályverseny - a játékos matematika otthoni iskola. Ez a szöveg el van művészien rendezve egy kockás papírlapon, ide másolom, nem tudom, majd hogyan néz ki:


A fenti szlogen művészien elrendezett design változata:



A M

A

J T

A K A D Á L Y V E R S E N Y

T M

É A

K T

O T T H O N I I S K O L A

S K

A

2017. júl. 7. 12:34
 28/48 A kérdező kommentje:
Az ábra nem sikerült, de úgy kell elképzelni, hogy a szöveg plusz jelet formáz nagyjából. Vízszintesen egymás alatt: AKADÁLYVERSENY és OTTHONI ISKOLA, függőlegesen balról jobbra: A JÁTÉKOS és MATEMATIKA szavak adják ki szépen, majdnem szabályosan. Annyi a hiányossága, hogy függőlegesen a szavak nem egyforma hosszúak.
2017. júl. 7. 12:41
 29/48 anonim ***** válasza:

Mint esetleges vevo valaszolok. Nekem ez a muveszi elosztas nehez a szememnek, gondolkodni kell, hogy most ez mi. Nem gyors an lathato at es pedig az Kell. Igy nekem olyan osszevisszasag, kis agyamnak tobbszor at kell nezni, hogy ejnye, jobban is olvassam merre.

Kerdeseden gondolkodom.

2017. júl. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:

Maths Games

(Learn, play at home)

2017. júl. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!