Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogyan van angolul helyesen a...

Hogyan van angolul helyesen a következő két kifejezés?

Figyelt kérdés

Játék-Kincstár = ?

Játék-Kincsesbánya = ?


2017. júl. 5. 10:04
1 2 3 4 5
 41/48 chtt ***** válasza:

A fountain szökőkutat jelent, nem is tudom, hol járt az eszem, amikor leírtam - csoda, hogy senki nem javított ki. Forrás... nem is tudom, mi lenne rá a jó - spring talán? Vagy maradjon a resource? Valaki!

:)

2017. júl. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

A fountain nem csak szokokutat jelent. Minden ahol omlik arad a viz, spriccel.


Irtam "Fountain of Toys & Games. Itt minosegnek, valami jonak felel meg a "fountain". Ez a masik jelentese, majdnem mint egy idioma.

2017. júl. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
chtt, nem javitottak ki, mert jo volt a fountain a forrasra. Mint irtam, tobb ertelemben hasznaljak es nem csak viz utalasara. Fountain of .... akarmi, olyanfele zuhatag.
2017. júl. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a forrást, de még hiányzik a Játék Kincstár angolul... :D
2017. júl. 8. 07:44
 45/48 anonim ***** válasza:
Mar egyszer megkaptad. Ezt a ket szot google is kiadja. Kezdem erezni, hogy csak szorakozol, kerdezo.
2017. júl. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:
Amit a Google kiad, az nagyon sokféle szó a kincstárra, nem tudom, melyik illik a játékokhoz. Amit megadtatok, azok közül kettő lehet ilyen, érzésem szerint talán a Toys and Games Treasury és a Treasured Games & Toys. Helyes ez így?
2017. júl. 8. 08:08
 47/48 A kérdező kommentje:

Igen, szórakozom, mert most játszunk a szavakkal, és ez egy szórakoztató műfaj. Most próbálok összerakni az eddigiekből néhányat. Ez a név hogy tetszik például?


Spring of Games - Play & Learn!


A Spring többértelmű szó és a g hangok alliterálnak. Hm?

2017. júl. 8. 08:37
 48/48 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget!
2017. júl. 12. 07:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!