Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Segítség kéne! Vlaki lefordíta...

Segítség kéne! Vlaki lefordítaná a következőt németre?

Figyelt kérdés
, de szerintem egyáltalán nem akadály 1 barátságban a távolság. Így is fogunk tudni beszélgetni. Az interneten erre sok lehetőség van. Pl: facebook, skype, Messenger stb. Egy igaz barátságban amúgy sem probléma a távolság. Köss ott is barátságokat. Nem kell aggódnod lesznek ott is barátaid. Te egy nagyon kedves batátságos és segítőkész lány vagy. Könnyen barátokat fogsz szerezni. H gyorsan szeretnél barátokat szerezni akkor menj el közösségi helyekre. Pl:szórakozóhelyekre, parkokba, kávézóba. Az ilyen helyeken hamar barátokra találsz. Semmi okod az aggódásra?

2017. júl. 27. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha megírod ÉRTELMESEN magyarul, nem ugyanazt ismételgetve, akkor igen.

Ez kritikán aluli.

2017. júl. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Megpróbáltam a legjobbat kihozni magamból, és ilyen lett. Remélem nincs benne hiba.



Meiner Meinung nach ist die Ferne zwischen wahre Freunden kein Hindernis. Mach dir keine Sorgen darüber ,dass wir keinen Kontakt haben werde, weil wir das Internet heutzutage zu Verfügung haben. Wir können uns per Skype, Facebook und Messenger Texte senden. Ich bin mir sicher, dass du schnell neue Freunde finden wirst, weil du ein nettes und hilfsbereites Mädchen bist. Ich rate dir regelmäsig Gesellschaftsorte zu besuchen (Clubs, Parks, Cafés), um neue Freunde zu finden. Deswegen solltest du dir keine Sorgen machen.


Lieb Grüße.:


a neved

2017. júl. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kontakt haben werde!n!


(Kihagytam az "n"-t)

2017. júl. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!