Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Tudom, hogy fura kérdés. De...

Kankalin19 kérdése:

Tudom, hogy fura kérdés. De esetleg van vállalkozó, olyanra, hogy lefordítani egy könyvet?

Figyelt kérdés
Fura kérdés tudom, de ha van valaki aki vlamilyen okból...nyelvgyakorlás...szórakozás stb. csinál ilyet az írjon rám és megbeszéljük! :)

#könyv #furcsa #angol #fordítás #romantika #fantasy #őrültség #sok oldal #részletekben #shelly crane
2017. aug. 19. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Legalább azt árultad volna el, hogy milyen nyelvről...
2017. aug. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Shelly Crane stilus? Te vagy az aki mar megkerdezte, hogy lehetne egy magyarul irt konyvet lefordittatni es angolul kiadni?

1. Megprobalod magyarul eladni. Ha sikeres, kiado ugyis lefordittatja tobb nyelvre.

2. Keresel egy segitokesz, anyagilag jobban allo szponszort, akinek tetszik a konyv, lat benne sikert es hasznot, aki lefordittatja es nyomja egy kiadonak.

2017. aug. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!