Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » A koreai nyelvtanuláshoz...

A koreai nyelvtanuláshoz érdemes kockás füzetbe írni? Még nagyon az alapoknál járok.

Figyelt kérdés

2017. aug. 25. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem javaslom! Írj normál füzetbe, máshogy nem fogod megtanulni.
2017. aug. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem. Több helyen láttam a kockás füzet megoldást, ezért is gondoltam. Köszi a választ.:)
2017. aug. 25. 13:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Olyan füzetbe írsz, amilyenbe akarsz. A kockásba azért szoktak, mivel a koreai nyelv szótagokból állnak, amiket egy-egy "kockába" lehet illeszteni, így könnyebb megtanulni, hogy szépen egyenletesen tudj írni: egy kockába egy szótagot. Ha vonalas füzetbe írsz vagy sima füzetbe, akkor könnyen előfordulhat, hogy az egyik szótag nagy lesz, a másik meg kicsi, és úgy nem annyira szép az íráskép. Persze ettől függetlenül megtanulod úgy is, legfeljebb nem lesz annyira szép az írásod. :D
2017. aug. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szeretnm, ha a szótanulásban rendetlen lennél!😊 Komolyan mondom!!! Hogy egy szó megmaradjon 3 különböző szituácibqn kell megfejtened a jelentését.😊 Csinálj 2 oldalú szólapokat és ezeket nézd ár 3 szituációban. 3- ra megmarad, 1 hét múlva pedig ismételd át, majd pár nap múlva ismét. Örök tudás. Firkálj, szépen írj, stinessel..sima lapra vagy cdtlire mindegy, kockás is jó, csak írd le a szót és mondd is ki. 😊 sok sukert😊
2017. aug. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző, te annyira belemerültél, hogy félig koreaiul írsz?
2017. aug. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a négyzetrácsos füzettel jobban jársz. Laposabb, mint a kockás. :-))
2017. aug. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugazad van, tényleg bele merültem. Hajnabam telón pötyögtem, Bocsi..😊
2017. szept. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igazad és hajnalban 😆
2017. szept. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vicc volt :P
2017. szept. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!